You are currently viewing מניות מומלצות

מניות מומלצות

במאמר זה אנו דנים ב- 10 מניות בעלות ערך טוב לרכישה כרגע, אומר הווארד מארקס. לפני שאפרט בדף זה את המניות הטובות ביותר לקנות, ברצוני לתת לך כמה טיפים.

מניות פני הן מטבען מסוכנות

אך ניתן להגביל את הסיכון על ידי חיפוש אחר מאפיינים מרכזיים. התחל ברכישת מניות האגורה הראשונה שלך וחיפוש אחר המניות בבורסות הגדולות (NYSE ונאסד"ק). מכיוון שסוחרים אינם יכולים לקנות או למכור מניות ישירות בשוק, מתווכים מבצעים הזמנות קנייה ומכירה מטעמם.

Wealthbase

למשל, הוא משחק בורסה שתוכל לשחק בו, אך הוא לא יבצע עבורך את המסחר שלך. אם ברצונך להוסיף מניות מתחת ל -10 $ לתיק הארוך שלך, עליך לפתוח חשבון מתווך עם מתווך לפני שתוכל להתחיל לסחור. מכיוון שמניות אגורה הן חלק מהמשחק, אנו רוצים שתלמד כיצד לסחור בהן כדי לקבל אישור לרווחיות גבוהה יותר.
לעוד פרטים על מניות מומלצות יש לגשת לאתר bigshotnews.net

אם אתה רק מתחיל

אתה רוצה לראות את 15 המניות הטובות ביותר שלנו למתחילים, ואנחנו ממליצים להוסיף לפחות 3 לפורטפוליו שלך. אנו ממליצים על תיק עבודות שלם, אך אנו נותנים לך מעט מידע ונציע להוסיף אליו. תוכלו ליצור רשימת מניות מאושרות שילדיכם סוחרים ולהשתמש ברשימה זו כמניה המאפשרת להם לעקוב אחר השקעותיהם בכל עת. לעתים קרובות אתה יכול להסתכל מסביב כדי למצוא מניות טובות לרכישה ולצפייה, כמו גם כמה מהטיפים והטריקים הטובים ביותר להשקעה.

עם זאת

חשוב לזכור כי מניות אגורה הן מאוד מסוכנות ולעולם לא אמורות להוות את עיקר התיק שלך. לא מאוחר להשקיע בכמה מניות אגורה סולידית ולקוות שהן יגדלו בערכן. אם אתם מחפשים אסטרטגיה לרכוש ולהחזיק מניות טובות כעת, אנו ממליצים על יועץ ההון של צבעוני שוטים.

הכללת קמעונאית איתנה כמו נייקי בתיק העבודות שלך

היא תמיד דרך טובה לגוון את ההשקעות שלך. תיק טוב צריך להיות מאוזן וכדאי שיהיה לך תיק מעוגל, אך אין דרך נכונה או לא נכונה לקנות מניות טובות, אלא רק סוגים שונים של השקעה. תוכלו למצוא טיפים נוספים בנושא השקעה במדריך ההשקעות שלנו.

חלק מהמניות שאתה קונה ברשימה זו הן חברות בעלות צמיחה מהירה ומוערכות מאוד לצמיחה מהירה

בעוד שאחרות הן מניות צמיחה מתונות שאתה מעריך בפוטנציאל הצמיחה שלהן לטווח הארוך. חלק מהמניות אולי נראות כמו מברשות נכסים, כפי שהן באמת, אך למרבה המזל, מציאת המניות הטובות ביותר לרכישה כמתחיל מוכיחה שאתה מבין את כוחן של התחלות חזקות. המניה איתה אתה מסתיים עם 95% מהמשקיעים הכושלים בקטגוריה זו היא אחת מהן. מניה זו היא דוגמה טובה להתחלה חזקה של משקיע חדש ומניה טובה למתחילים.

יועץ ההון ממליץ על לפחות 15 מניות שונות שיכולות להוות התחלה טובה עבור תיק חדש. ערכי התחלה אלה עולים בקנה אחד עם מה שדייויד וטום גרדנר חושבים שהם המניות הטובות ביותר שעליהם יועצי עסקאות שלהם יחזיקו.

עכשיו, הרוב המכריע של ההמלצות הללו מיועדות לחברות, אז בואו נבדוק מאילו סוגי חברות עלינו להימנע כדי למצוא מניות טובות למתחילים. לפעמים הזדמנויות ההשקעה הטובות ביותר הן אלה שיועץ ההון כבר המליץ עליהן.

בחירת מניות

היא אפשרות ההשקעה הטובה ביותר עבור טירונים, במיוחד אלה עם ניסיון פיננסי מוגבל. למניות טובות באופן לא פרופורציונלי יש את היכולת לשלם בכל עת – עליית דיבידנדים שמטילה משמעת הונית על ההנהלה. אתה יכול לקנות מניות בחברה, ומניות אלה מייצרות דיבידנד במזומן שצומח עם השנים. ניתן להשקיע את הדיבידנד בדיבידנדים, או שתוכל להשקיע את הדיבידנד מחדש למניות נוספות.

אם שוק המניות עובר תיקון, תוכלו להמיר את כספכם במזומן, ואם הוא נמצא במגמת עלייה מאושרת, תוכלו להשקיע מחדש. D&R ממליצה ל- MSFT כעת לנקוט עמדה ולהמשיך לקנות מניות במהלך ההחזרה.

יש דברים גדולים בתיקים בכל מקום

אבל לא קל למצוא את המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו כי אף אחד לא יודע מה צופן העתיד. יועץ המניות ממליץ לך למכור מניה רק אם אתה מניח שהיא לא תניב ביצועים טובים יותר מהשוק במהלך 3-5 השנים הבאות. אם אתה קונה בראש השוק עכשיו, ייתכן שאתה תוהה אם זה פשוט מאוחר מדי.

כשמחפשים מניות טובות

תמיד מומלץ להתעלם מהתנודתיות לטווח הקצר ולהתמקד בביצועים ארוכי טווח. אם אתה רוצה להוסיף שבבים כחולים לתיק שלך, MSFT היא אחת המניות הטובות ביותר שאתה יכול לקנות. ואם אופק הזמן שלך הוא מעל 10 שנים, מניות השקעה בינוניות ומכוניות קטנות מתאימות יותר ממכס גדול.