You are currently viewing vpn מומלץ

vpn מומלץ

לאחר בדיקה ומחקר של שירותים רבים, בחרנו את ספקי ה-VPN הטובים ביותר שישמרו על פרטיותך המקוונת לחלוטין. ה-VPNs הטובים ביותר מציעים תכונות מתקדמות ומספקים את הרמה הגבוהה ביותר של פרטיות ואבטחה מקוונים. ה-VPN הטובים ביותר מספקים גם מגוון תכונות אבטחה ונוחות אחרות, ובהתאם לאופן שבו אתה מתכנן להשתמש ב-VPN שלך, הצרכים שלך עשויים להשתנות.

רוב רשתות ה-VPN בשוק כיום הן זולות מאוד וקלות לשימוש

ל-10 ה-VPN המובילים שלנו יש ממשקים אינטואיטיביים שאפילו מתחילים יכולים לקלוט בקלות. ב-ProPrivacy, בדקנו למעלה מ-140 VPNs במהלך השנים, השוואת מהירויות, תכונות פרטיות, תקני הצפנה, מחיר ועוד כדי למצוא את ה-VPN הטובים ביותר.

יש סיבה ש-NordVPN

הוא לא רק מספר 1 ב-VPN הטובים ביותר שלנו, אלא מספר 1 ברבים ממדריכי הקנייה הספציפיים למכשירים והשירותים שלנו. אלמלא תג המחיר הגבוה מהרגיל, ExpressVPN יכול להיחשב בקלות למלך הר ה-VPN. ExpressVPN מופיע ברשימות "ה-VPN הטובות ביותר", כך שהמחיר הגבוה יחסית של ExpressVPN נראה מוצדק. ExpressVPN עושה את רשימת ה-VPN הטובה ביותר שלנו בגלל השילוב של ביצועים גבוהים, התמקדות חזקה בפרטיות ותכונות שימושיות רבות.
למידע מורחב אודות vpn מומלץ באפשרותך לבקר ב- quickbuy.co.il

בסבב הבדיקות האחרון שלנו

ההצעה הנוכחית של NordVPN היא שוב שיפור גדול, והיא לא רחוקה מדי מאחורי ExpressVPN בניסיון שלה להיות ה-VPN הטוב ביותר. NordVPN נוסדה בשנת 2009, מה שהופך אותו לחדש יחסית בעולם ה-VPN, לאחר שקיים כבר למעלה מעשור. לא רק שה-VPN הטובים ביותר הם קלים במיוחד לשימוש למתחילים, הם גם מציעים מהירויות מהשורה הראשונה, עובדים כמעט על כל מכשיר ומתהדרים בהצפנה ובאבטחה חזקים. ExpressVPN מדורג במקום הראשון במבחנים רבים, כולל ה-VPN הטובים ביותר עבור מכשירי iOS, טורנטים ונתבים, מכיוון שזו בחירה מוצקה.

בסבב הבדיקות האחרון שלנו

התרשמנו מאוד מהביצועים של גישה לאינטרנט פרטי, וכתוצאה מכך, היא דורג במקום השישי ברשימת ה-VPN הטובים ביותר שלנו – בדוק את סקירת הגישה הפרטית לאינטרנט עבור כל פרטים. לגישה פרטית לאינטרנט יש גם את אחד ה-VPNs הנמכרים ביותר עבור Black Friday ואירועים דומים. Surfshark VPN סופר מהיר אינו רב תכליתי כמו ExpressVPN, אך זמין כעת תמורת 2.21$ בלבד לחודש והוא קצת יותר סביר.

Surfshark

הוא אחד ה-VPNs הצעירים ביותר ברשימה שלנו, אבל Surfshark עשתה תנופה ענקית תוך זמן קצר, וכבשה את שוק ה-VPN בסערה עם מהירויות בזק, אבטחה מעולה, תכונות נהדרות ו-3,200 עצומים. שרתים ב-65 מדינות. Surfshark תופס באומץ את המקום הראשון במדריך האנטי-וירוס הטוב ביותר שלנו, אבל הרפתקת ה-VPN הלא מקוונת של החברה עדיין חדשה יחסית. ExpressVPN פועל מאז 2009 ול-ExpressVPN יש רשת ענקית של שרתי VPN מהירים הממוקמים ב-94 מדינות.

VPN זה

הוא גם באופן עקבי אחד מספקי ה-VPN המהירים ביותר בעולם (אנו בודקים את ה-VPNs המומלצים שלנו 3 פעמים ביום באמצעות מערכת קניינית לבדיקת מהירות אחורית). לפני כמה שנים בתערוכת פרסים בלאס וגאס, ExpressVPN זכה בשירות ה-VPN הטוב ביותר שלנו, ומסיבה טובה. הטענה של ExpressVPN להיות "מנהיג מהימן מס' 1 ב-VPN" יכולה להיות קצת קשה להוכיח, אבל השירות עדיין מציע רשימה משכנעת של תכונות. עם כל כך הרבה תכונות, כולל עקיפת מגבלות ספקיות האינטרנט ומנהור מפוצל, אין זה פלא שהספק הזה מדורג כאחד הטובים ביותר, אם כי כדאי לשים לב ש-ExpressVPN תומך רק בעד חמישה חיבורים בו זמנית עם מנוי בודד, שהוא השירות האחרון אצלנו. רשימה. .

ExpressVPN

הוא פשוט ה-VPN הטוב ביותר שזמין עם אפליקציות מעולות, קלות שימוש, מהירויות מדהימות, תמיכת לקוחות מצוינת 24/7 ותאימות רחבה בכל המכשירים. כמו חמשת ה-VPN המובילים האחרים שסקרנו, ExpressVPN מציע תכונת מתג התקלה שימושית המונעת דליפה של נתוני רשת מתוך מנהרת ה-VPN המאובטחת של ExpressVPN אם חיבור ה-VPN נותק.

VPN מהיר יעניק לך את החוויה הטובה ביותר ולא יאט את חיבור האינטרנט שלך

שירות פרימיום Hotspot Shields הוא אפשרות מצוינת אם אתה רוצה את המהירות הטובה ביותר האפשרית תוך הגנה על ה-VPN שלך, יחד עם כל אפשרויות הסטרימינג הנוספות שאתה יכול לפתוח. ידוע בכך שהוא מציע את אחד משירותי ה-VPN החינמיים המובילים בשוק, שירות הפרימיום Hotspot Shields עבר כברת דרך ובאמת ביסס את עצמו כאחד משירותי ה-VPN הטובים ביותר הקיימים כיום. אמנם יש כמה חסרונות למהירויות העליונות הללו, כלומר שלא ניתן להגדיר ידנית את פרוטוקול ה-VPN הקנייני בתשלום של Catapult Hydra בנתבים כמו OpenVPN, השירות בהחלט השתפר מאז הבדיקה האחרונה שלנו וכעת הוא אחד השירותים המומלצים ביותר שלנו. רשת וירטואלית פרטית.

בהנאה

אנו בהחלט יכולים לומר ש-Bitdefender Premium VPN משתפר במהירות, גם אם הוא עדיין לא מוכן להצטרף ל-10 ה-VPN המובילים שלנו. הודות לתוכנת אבטחת האינטרנט המבריקה של Surfshark, אנו נפקח עין על המוצר הנוכחי של NordVPN כשהוא ממשיך להשתפר ולהוסיף תכונות מפתח. אם אתה בדף הזה, אתה כנראה מכיר את NordVPN, וכן, ענקית האבטחה שראית בטלוויזיה היא אחד ה-VPNs הטובים ביותר שיש. ExpressVPN גם שואפת כל הזמן לשפר ללא הרף את המהירות ואת חווית השידור, ותומך בכל הפלטפורמות הגדולות (Windows, MacOS, Android וכו').