You are currently viewing עיסוי לגוף

עיסוי לגוף

טיפולי עיסוי משתמשים בסוגים שונים של מגע גוף כדי להירגע, להחיות ולרפא את הגוף. מטרת טיפולי העיסוי היא להקל על הגוף ממתח וכאבים.

עיסוי יכול לגרום לך להרגיש טוב בהרבה מובנים ויש לו השפעה חיובית על כל הגוף שלך-על העצמות

השרירים, הלב, העור, הנשימה, העיכול ובריאות הנפש. לעיסוי יתרונות בריאותיים רבים, החל מהקלה על כאבי שרירים ומתח, שיפור זרימת הדם וקירוב של שני אנשים – ניתן לעשות עיסוי עם בן זוגך. ישנם סוגים רבים ושונים של עיסויים ממקורות שונים, חלקם נועדו להקל על כאבי שרירים, אחרים להגביר את רמות האנרגיה, חלקם לשפר תנאים פיזיים מסוימים ואחרים לסייע בהרפיה.

עיסויים מאפשרים לך להביא את הנפש והגוף שלך למצב שאתה מרגיש שאתה נותן 100 אחוז לאנשים שאתה אמון עליהם

מניפולציה של רקמות רכות והורמונים כימיים מרגיעה את העיסוי ומשפרת את זרימת הדם בכל הגוף. עיסויים יכולים לעזור להקל על הגוף על ידי החזקת הכתפיים והצוואר, וגורמים לך להרגיש מחודשת.

המעסה שלך צריך לשלב מתיחות ותנועות בעיסוי על מנת לגייס את המפרקים ולהפעיל מתח מועיל על השרירים

הרצועות והגידים. אתה יכול גם לבקש ממעסה שלך לעסות את השרירים והצלעות הבין -צלעות, החשובים לנשימה טבעית. בעוד עיסוי מרגיע את הנשימה ומאזן בזמן שהמטפל עוסק על שרירים מתוחים כדי להפחית את הידוק השרירים ולתמוך בנשימה.

עיסוי שוודי לימפה עיסוי יעיל בשיפור זרימת הדם בכל הגוף. עיסוי הגוף מפעיל לחץ על שרירי הגוף ומשטחי העור. במהלך עיסוי, מעסה מפעיל לחץ בעדינות או בחוזקה על השרירים והמפרקים בגוף כדי להקל על כאבים ומתחים.

במהלך עיסוי שיאצו המטפל שלך מעסה נקודות מסוימות של גופך בידיו (כפות הידיים והאגודל)

עיסויי נקודת ההדק כרוכים בתנועה בכל הגוף, אך המטפל שלך יכול להתמקד גם באזורים ספציפיים בגופך שצריך לשחרר אותם. עיסויי ספורט מבוצעים באופן שונה מעיסוי גוף מלא, כאשר המטפל בעיסוי מתמקד בחלק הגוף הזקוק ביותר תשומת לב.

במהלך עיסוי הרקמות העמוק

המטפל שלך משתמש בפעימות איטיות ולחץ אצבע עמוק כדי לשחרר מתח בשכבות העמוקות יותר של השרירים ורקמות החיבור שלך. אם למטפל שלך יש אבן אחיזה, הוא מעסה חלקים שונים של הגוף באמצעות טכניקת עיסוי שוודית בלחץ עדין.

עם שני שולחנות עיסוי ושני מטפלים, תוכל ליהנות מאחת מחוויות העיסוי הבלתי נשכחות ביותר עם בן זוג, בן זוג, חבר או בן משפחה. אתה יושב זה לצד זה על השולחן עם בן זוגך, ומעסה משלך עובד על גופך.

אם אין לך כיסא עיסוי, אבל אתה רוצה לנסות משהו חדש, תסתכל על הטיפים במאמר זה כיצד לתת עיסוי גוף מלא לבן זוגך, בן משפחה, חבר או מכר. אם אתה יודע איזו מוזיקה מקלט העיסוי שלך אוהב, כל שכן.

אם יש לך הסתייגויות רציניות מצניעות או שתרצה שהמטפל שלך יתרחק מחלקים מסוימים בגופך

תוכל להגיש בקשה זו לפני הזמנת התור. ב- Walgreens מבחר שמני העיסוי לגוף יכול לשפר את חווית העיסוי ולספק החלקה וטיפול וארומתרפיה חושית. בזמן שאתה בוחן את הכאב ואת אי הנוחות שלך עם מומחה לעיסוי מוסמך, תחליט כיצד לטפל בגוף שלך בצורה הטובה ביותר על סמך מידע ספציפי על עיסוי גוף מלא.

יש לנו נותני שירותי עיסוי ב Des Moines עם יותר מ -70 סוגי עיסוי

עיסוי גוף מלא, ארומתרפיה, עיסוי איורוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי, עיסוי חושני, עיסוי גוף, עיסוי למבוגרים ועוד רבים אחרים. תוכלו למצוא גם רשימה של מרכזי בריאות עיסוי, מטפלים בעיסוי גברים ונשים ועיסויי גוף ברחבי דה מוין.

כדי להרגיע את דעתך אם זו חווית העיסוי הראשונה שלך, בדוק למה אתה יכול לצפות מעיסוי גוף מלא והסתכל מהר על היתרונות שהוא מציע. נבחן כמה מהדרכים הרבות שבהן עיסוי גוף מלא יכול לעזור לך לדאוג לעצמך, לשפר את מצב הרוח שלך ולהגביר את בריאותך הנפשית ואת רווחתך.

אם יש לך אזור של כאב או מתח בגוף, יתכן שזוהי תוצאה של לחץ על עצב הגורם לשרירים מתוחים, ועיסוי יכול להקל במידה מסוימת על הלחץ הזה.

טכניקות עיסוי המשמשות לטיפול בפיברומיאלגיה כוללות עיסוי שוודי

טיפול בנקודות טריגר, עיסוי באבנים חמות, מתיחות פסיביות וטיפול בשחרור מיופאסיאלי. רפלקסולוגיה של כף הרגל משתמשת ביד, באגודל או באצבע כדי לעורר אזורים מסוימים בכף הרגל המחוברים לעצבים בחלקים אחרים של הגוף ועיסוי השיאצו מזהה נקודות לחץ מדויקות בגוף שבהן מופעל לחץ קצבי להפגת כאבים ומתחים. מתבלבלים לעתים קרובות עם עיסוי בנקודות לחץ [13], שניהם כרוכים בהשבתת נקודות ההדק הגורמות לכאב מקומי (המכונה לעתים קרובות כאב), כמו גם תחושות אחרות כגון כאבי ראש וחלקי גוף אחרים.

עיסוי יציבות עוזר לשמור על האיזון בין מספר מערכות בגוף האדם

הורמונים המסדירים את מחזור השינה-ער, המחזור החודשי, תאי החיסון, רמת הסוכר בדם וצריכת המזון מגיבים להרפיה המלווה בעיסוי גוף מלא. עיסוי Nuat התאילנדי כולל שורה של מתיחות ותנועות המשפרות את ניידות הגוף, תנועות המפרקים ומחזור הדם בכל הגוף.